Opinie klientów

Opinie klientów
baltic
W procesie wdrażania do produkcji nowych podłóg, bardzo istotne jest, aby wybierać sprawdzone komponenty.
W kwestii pokryć olejowych – OSMO jest najchętniej wybieranym przez nas dostawcą.Cenimy jakość, powtarzalność i oczywiście świetne wsparcie techniczne.
Baltic Wood
Piotr Wójcikiewicz - Product Manager Baltic Wood S.A.
logo hajnowka
Panujące obecnie trendy skłaniają nas do poszukiwań produktów jak najbardziej naturalnych, a jednocześnie nowoczesnych i ponadczasowych. W ten sposób zrodził się pomysł na stworzenie unikatowej deski podłogowej wykończonej wysokiej jakości woskami olejnymi Osmo.

Olej impregnuje drewno nadając jednocześnie pożądany kolor, a wosk tworzy na powierzchni „film” zabezpieczający.
Fabryczne nanoszenie kolejnych powłok: koloryzujących oraz zabezpieczających, sprawia, iż deska wykończona woskiem olejnym Osmo wbrew panującym opiniom o podłogach olejowanych, jest bardzo łatwa w codziennej pielęgnacji i konserwacji, a przy tym bardzo trwała i ciepła w dotyku.
Hajnówka
Barbara Kowalczuk - Kierownik Produkcji Parkiet Hajnówka
Jawor Parkiet
Firma Jawor-Parkiet od lat z sukcesem wykorzystuje olejowoski marki OSMO w procesie produkcji podłóg drewnianych. Doceniamy je za najwyższą jakość, szeroką paletę barw i ich powtarzalność.
Firma Nobless, przedstawiciel marki OSMO w Polsce, świadczy rzetelne wsparcie techniczne oraz prezentuje wysoki standard współpracy.

Jawor Parkiet
Janusz Gawiński - Kierownik Jawor-Parkiet
logo mat tar
Podłogi dębowe należą do najbardziej ekskluzywnych elementów wykończenia wnętrza domu czy mieszkania. Aby mogły nabrać niepowtarzalnego uroku, który będzie utrzymywał się przez lata, konieczne jest zastosowanie preparatów wykańczających i pielęgnacyjnych najwyższej jakości.

Jako producent takich podłóg stosujemy i rekomendujemy wyłącznie produkty marki OSMO. Charakteryzują się one wysoką jakością oraz powtarzalnością produktu.
Bardzo mocnym atutem tej marki jest także doradztwo i zaplecze techniczne. Pracując na Osmo mamy wsparcie i pewność, że zawsze można polegać na naszej partnerskiej współpracy.
PPUH „MAT-TAR”
Tomasz Waleński - Kierownik Zakładu PPUH „MAT-TAR”
Olej 3032 to materiał, który bardzo dobrze się nakłada i rozprowadza. W trakcie prac nie pozostawia żadnych śladów po szpachli, nie jest także tłusty. Oprócz tego oleju, który jest bezbarwny, występują też oleje kolorowe, które, również bardzo dobrze rozprowadzają się po powierzchni drewna.

Poza tym należy wspomnieć, że środek ten charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością, dlatego, w porównaniu z innymi olejami, w trakcie prac zużywa się go znacznie mniej. Często się zdarza, że oleje naturalne zostawiają lekko zatłuszczoną powierzchnię, która da się wyczuć przy dotyku – olej 3032 takiej tłustej warstwy nie pozostawia.
Po wykończeniu ma się wręcz wrażenie, że nie impregnowało się olejem a jedwabistym lakierem.
Ten olej w wyglądzie, a także w dotyku przypomina oleje, które kładzie się na gorąco, czyli te bardzo głęboko penetrujące.
Parkiety Kuczyńskiego
Bożena Kuczyńska-Cichocka - Właściciel Parkiety Kuczyńskiego
Powierzchnie wykończone olejami OSMO są trwałe i wytrzymałe w użytkowaniu. Nie stwarzają problemów przy aplikacji, wystarczają dwie warstwy do uzyskania wspaniałego efektu.
Produkt najlepszej jakości. Polecam jako wykonawca .
KENIO
Łukasz Kenio - Właściciel Parkiety Deski Tarasy KENIO

Wróć do poprzedniej

Aktualności

Czytaj dalej

Profesjonaliści

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.