Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash
Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash

 

Bezbarwna ochrona UV zewnętrznych powierzchni. Na bazie naturalnych olejów – nie zamyka porów drewna. Nie pęka, nie łuszczy się i nie rozwarstwia. Zawiera aktywne substancje dla pełnej ochrony pokrycia przed algami oraz grzybami. Hydrofobowy, odporny na brud. Najwyższa wydajność.

Filtr UV 12
sprawdzone w oparciu o normę EN 927-6
420 Bezbarwny, Jedwabisty mat

Olej Ochronny UV Extra Osmo jest jedwabiście matową, bezbarwną powłoką do zewnętrznych powierzchni o nadzwyczaj wszechstronnych możliwościach zastosowania. Olej wyprodukowany jest na bazie naturalnych olejów. Nie pęka, nie łuszczy się i nie rozwarstwia. Jako warstwa wykończeniowa barwnej powłoki wyraźnie wydłuża okres pomiędzy sezonowymi renowacjami. Jako jedyna powłoka zapobiega procesowi szarzenia się drewna w oparciu o filtr ochronny 12.

Renowacja polega na zwyczajnym jednokrotnym przemalowaniu powierzchnie (żadnego szlifowania – żadnego pyłu). Osmo Olej Ochronny UV jest hydrofobowy i odporny na brud. Naturalnie reguluje wilgotność drewna i zmniejsza jego pęcznienie oraz kurczenie się.Jest wyjątkowy wydajny oraz łatwy w użyciu i pielęgnacji.Oleje wzmacniają naturalne kolory drewna (trwały efekt wilgotności).


Jako jedwabiście matowe wykończenie (1 warstwa) na wszystkich zewnętrznych powłokach Osmo takich jak Lazura jednorazowa HS Plus, Lazura do ochrony drewna oraz Wosk olejny kryjący na fasadach, drzwiach, oknach, parapetach, balkonach, deskach oraz meblach ogrodowych.
Działa jako dodatkowa ochrona przed zmiennością warunków atmosferycznych oraz wydłuża trwałość powłok.