Konkurs OSMO - Osmo - Impregnaty do drewna
zgłoś się

KONKURS Archi+ Wood
by OSMO

Jest najstarszym materiałem budowlanym, a nigdy się nie nudzi. Symbolizuje życie i nieśmiertelność. DREWNO to symbol przyrody, który zakorzenił się w miejskiej architekturze pozwalając nam poczuć bliskość z naturą. Ociepla najsurowsze miejskie dżungle i dopełnia sielankowe ogrody. Uniwersalność i ponadczasowość drewna daje nieograniczone możliwości projektowania przestrzeni.
Najciekawsze chcemy nagrodzić w konkursie Archi+Wood by OSMO.

DREWNO, naturalnie!

Jeśli nie wyobrażasz sobie ogrodu czy małej architektury bez drewnianych elementów ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT DO KONKURSU Archi+Wood by OSMO. Nabór prac potrwa od 19 sierpnia do 15 października. Do konkursu można zgłaszać projekty ogrodów i architektury zewnętrznej z elementami drewnianymi, do których wpisany będzie produkt Osmo (nazwa produktu + symbol).

Do konkursu można zgłaszać projekty:

- fasad, ogrodów, tarasów, balkonów, elewacji, altan, zabudów drewnianych czy małej architektury

- obiektów prywatnych (np. projekt dla odbiorcy indywidualnego) i komercyjnych (np. w przestrzeni miejskiej)

Do konkursu mogą się zgłaszać projektanci i architekci, miłośnicy designu i drewna. Nagrodzimy autorów najlepszych prac, dlatego jeśli reprezentujesz biuro projektowe lub studio architektoniczne podaj w zgłoszeniu nazwisko lidera projektu.

Stawiamy na kreatywność oraz pomysłowość w zastosowaniu elementów drewnianych w projekcie. Docenimy ciekawy design i kompozycję drewna w zaprojektowanej przestrzeni.

Nagrody:

Zwycięzców w konkursie wyłoni jury. Do wygrania:

  • I miejsce – 5000 zł

  • II miejsce – 3000 zł

  • III miejsce – 2000 zł

Jak zgłosić projekt?

Projekty konkursowe należy zgłaszać przez formularz on-line na stronie www konkursu. W formularzu należy wpisać:

  • - imię i nazwisko autora
  • - adres e-mail/telefon
  • - krótki opis projektu
  • - załączyć plik z projektem
  • - i nazwą produktu Osmo przewidzianego w projekcie

Zgłoszenie projektu do konkursu Archi+Wood by OSMO oznacza akceptację Regulaminu. Pełna treść regulaminu dostępna jest TUTAJ.

Organizatorem konkursu jest firma Nobless Polska, generalny dystrybutor marki Osmo w Polsce. Na prace czekamy do 15 października. Wyniki konkursu i nazwiska zwycięzców zostaną podane 5 listopada. Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej konkursu oraz mediach społecznościowych marki Osmo.

Partnerzy konkursu

Wypełnij formularz

    Regulamin