Architekci

Do współpracy zapraszamy Biura Projektowe, Architektoniczne oraz Samodzielnych Projektantów potrzebujących fachowego i sprawnego wsparcia w zakresie wykończenia wnętrz w realizacji swoich inwestycji i projektów.

POMOC I DORADZTWO

Bazując na naszym doświadczeniu zapewniamy pomoc i doradztwo techniczne na etapie przygotowania projektów jak również udzielimy kompleksowych informacji o produktach.

 WZORNIKI

Współpracujących architektów wyposażamy w zestawy tablic z wybarwieniami, a na życzenie udostępniamy próbki na większej powierzchni drewna.

CERTYFIKATY

Dostarczymy niezbędne karty techniczne i zaświadczenia potwierdzające parametry techniczne, wymagania formalne oraz bezpieczeństwo stosowania powłok Osmo.

 SZKOLENIA

Organizujemy profesjonalne bezpłatne szkolenia poszerzające wiedzę o produktach Osmo. Dzielimy się naszą wiedzą o metodach aplikacji, barwienia, renowacji czy tez pielęgnacji elementów wykończonych już powłokami Osmo.

W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt z regionalnym przedstawicielem techniczno-handlowym lub o przesłanie formularza.