Przegląd wosków twardych olejnych

Zastanawiasz się, czym różnią się od siebie dane produkty do zabezpieczenia drewna? Wybór tak duży, że ciężko podjąć decyzję? Dlatego przychodzimy z pomocą! Przedstawiamy Ci przegląd wosków twardych olejnych – a wszystko po to, żebyś wybrał mądrze. Dzięki niemu poznasz właściwości powłok Osmo i sprawdzisz, która z nich odpowie na Twoje potrzeby.

Przegląd wosków twardych olejnych – czym jest olejowosk?

Innowacyjne impregnaty  na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych doskonale chronią i zabezpieczają drewno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Woski twarde olejne zostały opracowane specjalnie z myślą o profesjonalnym wykończeniu podłóg i innych silnie obciążonych powierzchni drewnianych. Skutecznie zabezpieczają drewno przed ścieraniem, wnikaniem brudu, wodą i plamami. Pokryta nimi powierzchnia jest ekologiczna, przyjemna w dotyku i łatwa do utrzymania w czystości.

Przy olejowaniu podłogi tworzą trwałą powłokę, która nie rozwarstwia się, nie pęka, ani nie łuszczy (zupełnie inaczej niż każdy lakier do drewna). A w przypadku uszkodzenia można ją bez problemu poddać miejscowej renowacji – bez konieczności cyklinowania całej podłogi.

Przegląd wosków twardych olejnych – jakie warianty masz do wyboru?

W naszej ofercie znajdziesz aż osiem rodzajów wosków twardych olejnych:

 

Poznaj właściwości i czas schnięcia każdego z nich

Potrzebujesz dodatkowych porad? Pamiętaj, że na naszej stronie internetowej znajdziesz masę przydatnych informacji, dotyczących zabezpieczenia drewna zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. Link znajdziesz TU. 

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poszukujesz produktów OSMO?

Zobacz ofertę

Szanujemy Twoją prywatność,

Strona wykorzystuje cookies po to aby funkcjonowała prawidłowo.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt wykorzystywania cookies w naszej polityce prywatności polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.