Porady

7 powodów, aby wybrać Wosk Twardy Olejny Original OSMO

Powszechnie 7 uznawana jest za szczęśliwą liczbę – symbol doskonałości i dopełnienia. Czy rzeczywiście? Skuteczność jej siły oddziaływania można łatwo sprawdzić w 7 powodach, dla których warto wybrać Wosk Twardy Olejny Original Osmo. Poznaj magię sekretnej siódemki zaklętej w naturalnym połączeniu olejów i wosków.

CZYSZCZENIE, PIELĘGNACJA I RENOWACJA

Podłogi drewniane pokryte Woskami Twardymi Olejnymi pozostaną piękne przez całe pokolenia. Porowata powłoka pozwala drewnu swobodnie oddychać, dzięki czemu zachowuje ono piękny i świeży wygląd. Powłoki Osmo skutecznie zapobiegają wnikaniu w drewno wilgoci i brudu. A jeżeli już dojdzie do uszkodzenia lub zanieczyszczenia powierzchni, można je łatwo usunąć.

JAK WYBRAĆ DOBRY IMPREGNAT DO DREWNA

Jak zadbać o drewno na zewnątrz, aby służyło latami? Wybór właściwej pielęgnacji zależy od rodzaju, zastosowania i oczekiwanego efektu. Inne właściwości powinna mieć powłoka nasłonecznionej elewacji, a jeszcze inne tarasu przy domu lub basenie. Łączyć powinno je jedno – skład, od którego zależy efekt końcowy i trwałość. Do drewna, który jest surowcem naturalnym, najlepiej pasują pielęgnaty pochodzenia organicznego.